Zamknięcie formularza zgłoszeniowego dla publikacji naukowych

Szanowni Państwo,

w związku z pracami związanymi z uruchomieniem nowej bazy danych gromadzącej i prezentującej dorobek naukowy pracowników Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informujemy, że zgłaszanie publikacji poprzez dotychczasowy formularz będzie możliwe jednie do 9 sierpnia 2019 roku. Prace zgłoszone po tym terminie nie będą już opracowywane w „starej” bazie i będą wymagały ponownego zgłoszenia po uruchomieniu nowego systemu.

Jesienią, wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego, pracownicy CIB będą prowadzić szkolenia dotyczące nowych procedur związanych z raportowaniem działalności naukowej. Zapisy na szkolenia zostaną uruchomione w Intranecie.

O terminie uruchomienia zgłaszania dorobku na nowych zasadach oraz terminach szkoleń zostaną Państwo powiadomieni osobnym komunikatem.

Oddział Bibliografii i Bibliometrii
punktacja@umed.lodz.pl