Szkolenie “How to get Published in Taylor & Francis Journals”

Centrum Informacyjno-Biblioteczne UM w Łodzi poleca szkolenie „How to get Published in Taylor & Francis Journals”, które odbędzie się 6 listopada br., we wtorek, w godzinach 10:30 – 13:30, w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Jana Matejki 32/38, sala nr 302 na 3 piętrze).

Podczas sesji porannej, dedykowanej twórcom artykułów, tłumaczom oraz zainteresowanym przedstawiciele wydawnictwa przedstawią między innymi użyteczne wskazówki w odniesieniu do wszelkich etapów procesu publikowania artykułów w czasopismach Taylor & Francis. Omówione zostaną również najczęściej wskazywane przez edytorów powody odrzucenia artykułów. Sesja popołudniowa skierowana będzie do naukowców, przedstawicieli wydziałów, a także do pracowników bibliotek, którzy będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób Taylor & Francis wspiera  pracowników naukowych między innymi w zakresie Open Access.

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu proszone są o rejestrację pod linkiem:  https://www.eventbrite.co.uk/e/taylor-francis-group-roadshow-university-of-lodz-tickets-51449716487 , uczestnictwo można również zgłosić drogą mailową na adres krzysztof.kowalczyk@abe.pl .

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Taylor & Francis to jeden z wiodących, międzynarodowych wydawców książek i czasopism naukowych w dziedzinie humanistyki, nauk społecznych oraz ścisłych, przyrodniczych i medycznych. Wydawnictwo wspiera otwarty model publikowania – w ramach Taylor & Francis Open wydawane są czasopisma całkowicie otwarte oraz hybrydowe, a twórcom oferowany jest wybór zielonych i złotych opcji publikacji otwartego dostępu.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Organizatora:

Krzysztof Kowalczyk

Specjalista ds. Produktów Online – Taylor & Francis Journals