Scopus i SciVal – początek cyklu szkoleniowego (webinaria)

Zapraszamy do udziału w szkoleniu on-line, zatytułowanym „Porządkowanie danych w profilu autora w bazie Scopus”, które poprowadzi dr inż. Katarzyna Gaca, Konsultant Klienta w Europie Środkowo-Wschodniej. Szkolenie to przybliży Państwu zagadnienia związane z profilami autorów w bazie Scopus, które stanowią źródło informacji dla narzędzia SciVal. Uczestnicy dowiedzą się jak zweryfikować dane ujęte w profilu autora, a także w jaki sposób można skutecznie zgłaszać braki i korektę tych danych. W trakcie szkolenia zaprezentowane zostanie również centrum wsparcia użytkownika Scopus (Scopus Support Center), gdzie mogą Państwo uzyskać pomoc oraz odpowiedzi na trapiące pytania dotyczące bazy Scopus.
Rejestracja

To szkolenie on-line jest pierwszym z cyklu szkoleń programu SciVal Research Assessment Academy!

Jeśli chcą Państwo zostać certyfikowanym profesjonalistą narzędzia SciVal i chcą Państwo dowiedzieć się jak posługiwać się tym narzędziem w swojej codziennej pracy, zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń – zarówno on-line jak i osobiście. Jeśli brali Państwo udział w SciVal Forum, to połowę ścieżki nauki mają Państwo już za sobą.

Zapraszamy do rejestracji na pozostałe szkolenia on-line:

21.5.2018 11:00 Demonstrating research excellence in SciVal – szkolenie po angielsku poprowadzi Peter Porosz
22.5.2018 10:00 Bibliometric indicators without secrets – szkolenie po angielsku poprowadzi Peter Porosz
28.5.2018 14:00 Dodawanie struktur wydziałowych do narzędzia SciVal – szkolenie po polsku poprowadzi Krzysztof Szymanski
29.5.2018 10:00 Widoczność autorów oraz instytucji w SciVal – szkolenie po polsku poprowadzi Krzysztof Szymanski
29.5.2018 14:00 Zarządzanie wydajnością grup badawczych w SciVal – szkolenie po polsku poprowadzi Krzysztof Szymanski
04.6.2018 10:00 Demonstrating our excellence in SciVal / WU Vienna case study; szkolenie po angielsku poprowadzi Xenia Ulrich, Vienna University of Economics and Business
14.6.2018 10:00 SciVal w metodzie obliczeń rankingu Perspektyw – szkolenie po polsku poprowadzi Bartlomiej Więckowski, Perspektywy
18.6.2018 10:00 SciVal jako narzędzie do planowania ścieżki kariery naukowej – szkolenie po polsku poprowadzi Katarzyna Krzyszczuk, Trener SciVal