Sage Research Methods – dostęp testowy i webinarium

Zapraszamy do testowania bazy SAGE Research Methods – w ramach dostępu testowego trwającego do 8 czerwca można z zasobów korzystać nieodpłatnie.
Baza dostępna jest tu:  http://han.cib.umed.lodz.pl/han/sage-research-methods

SMR jest kompleksową biblioteką metod badawczych obejmującą:

• ponad 1000 książek, materiałów referencyjnych, artykułów z czasopism naukowych,
  • 1100 studiów przypadków z rzeczywistych projektów badawczych,
  • 120 zestawów materiałów dydaktycznych pomagających studentom opanować problemy analizy danych poprzez praktykę,
  • i wiele innych materiałów!

Webinaria

Zapraszamy również do udziału w webinarium w języku angielskim. Poniżej informacje od organizatorów:

We are running two webinars on Tuesday 22nd May 10-11am BST, and Thursday 21st June 2-3pm BST. The webinars are free, and there isn’t a limit on how many people can attend, so if you feel that the session could be of interest to anyone else at your institution, please do extend this invitation! You can find a session description and joining instructions on this page, and you can book on to the webinars here. You are also able to sign-up to receive the session recording, if you are unable to make the live training.