PublicUM – nowy System Informacji o Dorobku Naukowym i szkolenia

Szanowni Państwo

W związku z planowanym na początek roku uruchomieniem PublicUM – Systemu Informacji o Dorobku Naukowym pracowników Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zapraszamy Państwa na szkolenia dotyczące nowego sposobu zgłaszania i potwierdzania dorobku naukowego.

Procedura zgłaszania prac będzie znacznie uproszczona w stosunku do dotychczasowej, jednak autorom dojdzie obowiązkowy krok potwierdzania autorstwa. Pojawi się także możliwość dodawania do bazy informacji o aktywnościach zawodowych i innej działalności związanej z pracą naukową. Szczegóły kolejnych etapów i nowych możliwości bazy zostaną przedstawione na szkoleniu.

Aby zapisać się na szkolenie prosimy zalogować się do Intranetu i w kafelku „Zapisy na szkolenia” wybrać „PublicUM – Repozytorium instytucjonalne jako narzędzie do gromadzenia i upowszechniania własnego dorobku naukowego”. Szkolenie trwać będzie około 2 h.

Jeżeli nie mają Państwo możliwości zapisania się na szkolenie to prosimy o kontakt mailowy w celu dopisania do listy.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących szkoleń prosimy o kontakt z CIB

tel.: 42 272 54 21, 42 272 54 08

e-mail: publicum@umed.lodz.pl